MYAA Baseball

Contact Information:
120 Church Rd
Email: commissioner@myaabaseball.com
 
 
 
 
Home
Opening Day Pix
Schedules
Standings
Killer B
Field Map
Coaching
Buy/Sell

Jump to your team's page:


Schedules


Field: Calendar View | List View
<<< January 2017 - March 2017 July 2017 - September 2017 >>>

April, 2017

SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday






1
Practice: My Electrician (CBS)
Cages 1 & 2 at HC
10:00-11:00 AM


Practice: 14U - Cahill
Cages 1 & 2 at HC
12:00-12:30 PM


Practice: Medford (Stoughton)
Bob Meyer Field
1:30-3:00 PM


Baseball Social
7:00-11:30 PM


Machine Pitch: Great Clips (Liberi) @ Murphy's Fresh Markets (Feeley)
Field 5
9:00AM

Machine Pitch: Liberty Mutual (Salvi) @ Davis Physical Therapy (Francisco)
Field 4
9:00AM

Machine Pitch: Just Children Childcare (York) @ Dent (Medford Lakes)
Field 2
9:00AM

Machine Pitch: Fiorelli (Medford Lakes) @ Haussman (Medford Lakes)
Field 1
9:00AM

Minors: JS Braddock Agency (Brady) @ SNAP Fitness (Bereznycky)
Field 4
11:00AM

Minors: Kazmierski Ortho (Byrne) @ Spotts Hardware (Orphanos)
Field 2
11:00AM

Minors: Mathis Funeral Home (Allen) @ McDyer Insurance (Mapps)
Field 5
11:00AM

Majors: Merritt's Service Station (McCrum) @ My Electrician (CBS)
Field 1
11:00AM

Majors: Medford Microbes (Stoughton) @ Eagle Auto Body (Ryan)
Field 3
11:00AM

11U/12U AAA: Welsh AAA @ O'brien AAA
Field 1
2:00PM

11U/12U AAA: Batt AAA @ Gosewisch AAA
Field 3
2:00PM

9U/10U AAA: Francisco AAA @ Montgomery AAA
Field 6
2:00PM

9U/10U AAA: Heim AAA @ Dobis AAA
Field 2
2:00PM
2
Practice: Diamond Academy
Bob Meyer Field
9:00AM-12:00PM


Practice: 8U - Anderson
Field 1
9:30AM-12:30PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
10:00AM-1:00PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
6:00-8:00 PM


Opponent @ Reds
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
9:00AM

Renegades: Opponent @ 10U - Dobis
Field 2
9:00AM

Renegades: Opponent @ 11U - Gosewisch
Field 3
11:30AM

Renegades: Opponent @ 10U - Dobis
Field 2
11:30AM

Opponent @ NJ Pride
Field 1
1:00PM

Opponent @ NJ Pride
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
1:00PM

Renegades: Opponent @ 12U - O'Brien
Field 3
2:00PM

Renegades: Opponent @ 14U - Cahill
Bob Meyer Field
4:00PM
3
Practice: 12U - Welsh
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: Medford (Stoughton)
Bob Meyer Field
7:30-9:00 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
7:30-9:00 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM


Dobis 10u BP
7:00-7:30 PM


Minors: Mathis Funeral Home (Allen) @ Kazmierski Ortho (Byrne)
Field 4
5:30PM

Minors: JS Braddock Agency (Brady) @ McDyer Insurance (Mapps)
Field 5
5:30PM

Minors: SNAP Fitness (Bereznycky) @ Spotts Hardware (Orphanos)
Field 2
5:30PM

Majors: Merritt's Service Station (McCrum) @ Medford Microbes (Stoughton)
Field 6
(8 - 7)

Majors: My Electrician (CBS) @ Eagle Auto Body (Ryan)
Field 1
5:30PM
4
Practice: Elite
Field 6
5:30-8:00 PM


Practice: Elite 60/90
Bob Meyer Field
5:30-7:00 PM


Practice: 12U - O'Brien
Cages 3 & 4 at HC
5:45-7:15 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Batt
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Cages 1 & 2 at HC
6:30-7:30 PM


Practice: 13U - Coursen
Bob Meyer Field
7:00-9:00 PM


Practice: 9U - Francisco
Field 2
7:30-9:00 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
7:30-9:00 PM


Machine Pitch: Liberty Mutual (Salvi) @ Fiorelli (Medford Lakes)
Field 5
5:30PM

Machine Pitch: Davis Physical Therapy (Francisco) @ Dent (Medford Lakes)
Field 4
5:30PM
5
Practice: Merritt's Service Station (McCrum)
Cranberry Pines
5:30-6:30 PM


Practice: NJ Pride
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
6:00-8:00 PM


Practice: Diamond Academy
Bob Meyer Field
6:00-8:00 PM


Practice: Eagle Auto Body (Ryan)
Cranberry Pines
6:35-7:35 PM


Practice: Medford Microbes (Stoughton)
Kirby's Mill
6:35-7:35 PM


Practice: My Electrician (CBS)
Chairville
6:35-7:35 PM


11U/12U AAA: O'brien AAA @ Gosewisch AAA
Field 1
(4 - 5)

11U/12U AAA: Welsh AAA @ Batt AAA
Field 3
6:00PM

9U/10U AAA: Dobis AAA @ Montgomery AAA
Field 2
6:00PM

9U/10U AAA: Heim AAA @ Francisco AAA
Field 6
6:00PM
6
Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: TBall Game Holder
Field 6
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 13U - Coursen
Bob Meyer Field
6:00-8:00 PM


Practice: 12U - Welsh
Field 3
7:30-9:00 PM


Machine Pitch: Murphy's Fresh Markets (Feeley) @ Haussman (Medford Lakes)
Upper Hopkins
5:30PM

Machine Pitch: Great Clips (Liberi) @ Just Children Childcare (York)
Field 5
5:30PM

Renegades: Opponent @ 11U - Gosewisch
Field 3
7:30PM
7
Practice: 11U - Batt
Field 1
5:00-7:00 PM


Practice: TBall Game Holder
Field 6
6:00-7:30 PM


Practice: 12U - O'Brien
Cages 3 & 4 at HC
6:00-7:00 PM


Practice: 12U - O'Brien
Baseball Skybox
6:00-8:00 PM


Practice: 14U - Cahill
Bob Meyer Field
6:00-7:30 PM


Practice: My Electrician (CBS)
Cages 1 & 2 at HC
6:15-7:15 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
7:30-9:00 PM


Opponent @ St. Mary's
Bob Meyer Field
3:30PM

Renegades: Opponent @ 10U - Dobis
Field 2
7:15PM

Majors: Medford Microbes (Stoughton) @ My Electrician (CBS)
Cancelled!
8
Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
9:00-10:30 AM


Practice: Eagle Auto Body (Ryan)
Cages 1 & 2 at HC
10:00AM-12:00PM


Practice: 14U - Cahill
Cages 1 & 2 at HC
12:00-12:30 PM


Practice: 9U - Francisco
Field 2
1:00-3:00 PM


Machine Pitch: Dent (Medford Lakes) @ Murphy's Fresh Markets (Feeley)
Field 5
9:00AM

Machine Pitch: Fiorelli (Medford Lakes) @ Davis Physical Therapy (Francisco)
Field 4
9:00AM

Machine Pitch: Just Children Childcare (York) @ Liberty Mutual (Salvi)
Field 2
9:00AM

Machine Pitch: Haussman (Medford Lakes) @ Great Clips (Liberi)
Field 1
9:00AM

Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
10:00AM

TBall: Spotts Hardware (Bonelli) @ Alenco Fence (Czyzyk)
Field 6-A
10:00AM

TBall: AmeriKick (Goulburn) @ JS Braddock Agency (Fazio)
Field 6-B
10:00AM

TBall: Murphy's Fresh Markets (Tucci) @ Dick's Sporting Goods (Levin)
Field 6-C
10:00AM

Minors: JS Braddock Agency (Brady) @ Mathis Funeral Home (Allen)
Field 4
11:00AM

Minors: Spotts Hardware (Orphanos) @ McDyer Insurance (Mapps)
Field 2
11:00AM

Minors: SNAP Fitness (Bereznycky) @ Kazmierski Ortho (Byrne)
Field 5
11:00AM

Majors: Eagle Auto Body (Ryan) @ Merritt's Service Station (McCrum)
Field 3
11:00AM

TBall: The Malvern School (Ralis) @ Just Children Childcare (Panto)
Field 6-B
11:30AM

TBall: Cardinals (Rodio) @ Dick's Sporting Goods (Lockhart)
Field 6-A
11:30AM

Babe Ruth: Mt Laurel 2 @ Medford (Stoughton)
Bob Meyer Field
(8 - 12)

Renegades: Opponent @ 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
1:00PM

Renegades: Opponent @ 12U - Welsh
Field 1
2:00PM

Renegades: Opponent @ 12U - O'Brien
Field 3
2:00PM

Renegades: Opponent @ 10U - Dobis
away
3:45PM

Renegades: Opponent @ 12U - O'Brien
Field 3
4:30PM
9
Practice: Diamond Academy
Bob Meyer Field
9:00AM-12:00PM


Practice: 8U - Anderson
Field 1
9:30AM-12:30PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
10:00AM-1:00PM


Practice: 14U - Cahill
Cages 1 & 2 at HC
1:00-1:30 PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
6:00-8:00 PM


Renegades: Opponent @ 10U - Dobis
Field 2
9:00AM

Renegades: Opponent @ 10U - Dobis
Field 2
11:30AM

Renegades: Opponent @ 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
2:00PM

Renegades: Opponent @ 12U - O'Brien
Field 3
2:00PM

x-Other: Tryouts @ Tryouts
Field 2
4:00PM

x-Other: Tryouts @ Tryouts
Field 1
4:00PM
10
Practice: 12U - Welsh
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:15-8:30 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
7:30-9:00 PM


Minors: McDyer Insurance (Mapps) @ Kazmierski Ortho (Byrne)
Field 5
5:30PM

Minors: Spotts Hardware (Orphanos) @ JS Braddock Agency (Brady)
Field 4
5:30PM

Minors: Mathis Funeral Home (Allen) @ SNAP Fitness (Bereznycky)
Field 2
5:30PM

Majors: Eagle Auto Body (Ryan) @ Medford Microbes (Stoughton)
Field 1
(2 - 11)

Majors: My Electrician (CBS) @ Merritt's Service Station (McCrum)
Field 6
5:30PM

Babe Ruth: Mt Laurel 3 @ Medford (Stoughton)
Bob Meyer Field
(6 - 10)
11
Practice: Elite
Field 6
5:30-8:00 PM


Practice: Elite 60/90
Bob Meyer Field
5:30-7:00 PM


Practice: 14U - Cahill
Cages 1 & 2 at HC
6:00-6:30 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: 11U - Batt
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Cages 1 & 2 at HC
6:30-7:30 PM


Practice: Medford Microbes (Stoughton)
Kirby's Mill
6:35-7:35 PM


Practice: 13U - Coursen
Bob Meyer Field
7:00-9:00 PM


Practice: 9U - Francisco
Field 2
7:30-9:00 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
7:30-9:00 PM


Machine Pitch: Davis Physical Therapy (Francisco) @ Just Children Childcare (York)
Field 5
5:30PM

Machine Pitch: Murphy's Fresh Markets (Feeley) @ Liberty Mutual (Salvi)
Field 4
5:30PM
12
Practice: Merritt's Service Station (McCrum)
Cranberry Pines
5:30-6:30 PM


Practice: NJ Pride
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: My Electrician (CBS)
Chairville
6:35-7:35 PM


Practice: Eagle Auto Body (Ryan)
Cranberry Pines
6:35-7:35 PM


Practice: Medford (Stoughton)
Bob Meyer Field
7:00-8:30 PM


11U/12U AAA: Gosewisch AAA @ Welsh AAA
Field 3
6:00PM

11U/12U AAA: Batt AAA @ O'brien AAA
Field 1
6:00PM

9U/10U AAA: Francisco AAA @ Dobis AAA
Field 2
6:00PM

9U/10U AAA: Montgomery AAA @ Heim AAA
Field 6
6:00PM
13
Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: 13U - Coursen
Bob Meyer Field
6:00-8:00 PM


Practice: 12U - Welsh
Cages 1 & 2 at HC
6:45-7:15 PM


Minors: Kazmierski Ortho (Byrne) @ Spotts Hardware (Orphanos)
Field 4
5:30PM

Machine Pitch: Fiorelli (Medford Lakes) @ Great Clips (Liberi)
Upper Hopkins
5:30PM

Machine Pitch: Dent (Medford Lakes) @ Haussman (Medford Lakes)
Field 5
5:30PM

Renegades: Opponent @ 12U - O'Brien
Field 1
7:30PM

Renegades: Opponent @ 12U - Welsh
Field 3
7:30PM
1415
Practice: 9U - Francisco
Field 1
11:00AM-1:00PM


Practice: 8U - Anderson
Field 1
4:00-6:00 PM

16
Practice: Diamond Academy
Bob Meyer Field
9:00AM-12:00PM


Practice: 8U - Anderson
Field 1
9:30AM-12:30PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
10:00AM-1:00PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
6:00-8:00 PM

17
Practice: Elite 60/90
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: 9U - Heim
Cages 3 & 4 at HC
7:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
7:30-9:00 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM

18
Practice: Elite
Field 6
5:30-8:00 PM


Practice: 8U - Anderson
Field 4
5:30-7:30 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 12U - O'Brien
Cages 3 & 4 at HC
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Batt
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Cages 1 & 2 at HC
6:30-7:30 PM


Practice: 13U - Coursen
Bob Meyer Field
7:00-9:00 PM


Practice: 9U - Francisco
Field 2
7:30-9:00 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
7:30-9:00 PM


Renegades: Opponent @ 10U - Dobis
Field 1
7:30PM
19
Practice: Merritt's Service Station (McCrum)
Cranberry Pines
5:30-6:30 PM


Practice: NJ Pride
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: My Electrician (CBS)
Chairville
6:35-7:35 PM


Practice: Medford (Stoughton)
Bob Meyer Field
7:30-9:00 PM

20
Practice: 8U - Anderson
Field 4
5:30-7:00 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 13U - Coursen
Bob Meyer Field
6:00-8:00 PM


Practice: Medford Microbes (Stoughton)
Kirby's Mill
6:35-7:35 PM


Renegades: 9U - Heim @ 10U - Montgomery
Field 2
6:00PM
21
Practice: 11U - Batt
Field 1
5:00-7:00 PM


Practice: Elite 60/90
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
7:30-9:00 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM

22
Practice: 9U - Francisco
Field 2
1:00-3:00 PM


Practice: 8U - Anderson
Field 2
4:00-6:00 PM


Practice: 14U - Cahill
Bob Meyer Field
11:00-1:00 PM


Softball Tournament
7:00AM-10:00PM


Renegades: 9U - Heim @ Opponent
away
2:00PM

Renegades: Opponent @ 12U - O'Brien
Field 3
2:00PM

Renegades: Opponent @ 12U - O'Brien
Field 3
4:30PM
23
Practice: Diamond Academy
Bob Meyer Field
9:00AM-12:00PM


Practice: 8U - Martin
Field 1
10:00AM-12:00PM


Practice: 14U - Cahill
Cages 1 & 2 at HC
1:00-1:30 PM


Softball Tournament
7:00AM-10:00PM


Renegades: Opponent @ 10U - Dobis
Field 2
9:00AM

Renegades: Opponent @ 10U - Dobis
Field 2
11:30AM

Renegades: 8U - Anderson @ Opponent
away
12:00PM

Renegades: Opponent @ 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
2:00PM

Renegades: Opponent @ 12U - O'Brien
Field 3
3:00PM
24
Practice: Elite 60/90
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: 12U - Welsh
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Cages 3 & 4 at HC
7:00-7:30 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM


Practice: Medford (Stoughton)
Bob Meyer Field
7:30-9:00 PM


Opponent @ St. Mary's
Bob Meyer Field
3:30PM

Minors: McDyer Insurance (Mapps) @ SNAP Fitness (Bereznycky)
Field 4
5:30PM

Minors: Spotts Hardware (Orphanos) @ Mathis Funeral Home (Allen)
Field 2
5:30PM

Minors: Kazmierski Ortho (Byrne) @ JS Braddock Agency (Brady)
Field 5
5:30PM

Majors: Eagle Auto Body (Ryan) @ My Electrician (CBS)
Field 1
5:30PM

Majors: Medford Microbes (Stoughton) @ Merritt's Service Station (McCrum)
Field 6
(13 - 8)

Renegades: Opponent @ 9U - Heim
Field 1
7:30PM
25
Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: Elite
Field 6
5:30-8:00 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: 11U - Batt
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Cages 1 & 2 at HC
6:30-7:30 PM


Practice: 9U - Francisco
Field 2
7:30-9:00 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
7:30-9:00 PM


Machine Pitch: Liberty Mutual (Salvi) @ Great Clips (Liberi)
Field 5
5:30PM

Machine Pitch: Dent (Medford Lakes) @ Fiorelli (Medford Lakes)
Field 4
5:30PM

Renegades: Opponent @ 10U - Dobis
Field 1
7:30PM
26
Practice: Merritt's Service Station (McCrum)
Cranberry Pines
5:30-6:30 PM


Practice: NJ Pride
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: 14U - Cahill
Cages 3 & 4 at HC
6:00-7:00 PM


Practice: 8U - Anderson
Cages 1 & 2 at HC
6:00-7:00 PM


Practice: Medford Microbes (Stoughton)
Kirby's Mill
6:35-7:35 PM


Practice: My Electrician (CBS)
Chairville
6:35-7:35 PM


Practice: Eagle Auto Body (Ryan)
Cranberry Pines
6:35-7:35 PM


11U/12U AAA: Gosewisch AAA @ O'brien AAA
Field 1
6:00PM

11U/12U AAA: Batt AAA @ Welsh AAA
Field 3
6:00PM

9U/10U AAA: Montgomery AAA @ Dobis AAA
Field 2
6:00PM

9U/10U AAA: Francisco AAA @ Heim AAA
Field 6
6:00PM

Babe Ruth: Moorestown 2 @ Medford (Stoughton)
Bob Meyer Field
7:00PM
27
Practice: 8U - Anderson
Field 4
5:30-7:30 PM


Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: 12U - Welsh
Cages 1 & 2 at HC
7:00-7:30 PM


Practice: 12U - Welsh
Field 3
7:30-9:00 PM


Machine Pitch: Haussman (Medford Lakes) @ Davis Physical Therapy (Francisco)
Upper Hopkins
5:30PM

Machine Pitch: Just Children Childcare (York) @ Murphy's Fresh Markets (Feeley)
Field 5
5:30PM

Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
6:00PM

TBall: Just Children Childcare (Panto) @ Cardinals (Rodio)
Field 6-C
6:00PM

TBall: The Malvern School (Ralis) @ Spotts Hardware (Bonelli)
Field 6-B
6:00PM

TBall: JS Braddock Agency (Fazio) @ Alenco Fence (Czyzyk)
Field 6-A
6:00PM
28
Practice: 11U - Batt
Field 1
5:00-7:00 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: Elite 60/90
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
7:30-9:00 PM


Renegades: 8U - Anderson @ Opponent
away
5:30PM

Renegades: 9U - Heim @ Opponent
away
6:00PM

Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
6:00PM

TBall: Dick's Sporting Goods (Levin) @ AmeriKick (Goulburn)
Field 6-B
6:00PM

TBall: Dick's Sporting Goods (Lockhart) @ Murphy's Fresh Markets (Tucci)
Field 6-A
6:00PM

Majors: My Electrician (CBS) @ Medford Microbes (Stoughton)
Field 1
7:15PM
29
Practice: 9U - Francisco
Field 2
2:00-4:00 PM


Machine Pitch: Great Clips (Liberi) @ Dent (Medford Lakes)
Field 5
9:00AM

Machine Pitch: Liberty Mutual (Salvi) @ Haussman (Medford Lakes)
Field 4
9:00AM

Machine Pitch: Fiorelli (Medford Lakes) @ Just Children Childcare (York)
Field 2
9:00AM

Machine Pitch: Murphy's Fresh Markets (Feeley) @ Davis Physical Therapy (Francisco)
Field 1
9:00AM

Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
10:00AM

TBall: Spotts Hardware (Bonelli) @ JS Braddock Agency (Fazio)
Field 6-B
10:00AM

TBall: Cardinals (Rodio) @ The Malvern School (Ralis)
Field 6-A
10:00AM

TBall: Murphy's Fresh Markets (Tucci) @ Just Children Childcare (Panto)
Field 6-C
10:00AM

Minors: SNAP Fitness (Bereznycky) @ JS Braddock Agency (Brady)
Field 5
11:00AM

Minors: Spotts Hardware (Orphanos) @ Kazmierski Ortho (Byrne)
Field 4
11:00AM

Minors: McDyer Insurance (Mapps) @ Mathis Funeral Home (Allen)
Field 2
11:00AM

Majors: Merritt's Service Station (McCrum) @ Eagle Auto Body (Ryan)
Field 3
11:00AM

TBall: AmeriKick (Goulburn) @ Dick's Sporting Goods (Lockhart)
Field 6-B
11:30AM

TBall: Alenco Fence (Czyzyk) @ Dick's Sporting Goods (Levin)
Field 6-A
11:30AM

Babe Ruth: Medford (Stoughton) @ Mt Laurel 2
Laurel Acres - Babe Ruth
12:00PM

Renegades: Opponent @ 12U - O'Brien
Field 3
2:00PM

Renegades: Opponent @ 12U - O'Brien
Field 3
4:30PM

Renegades: Opponent @ 11U - Gosewisch
Field 3
7:00PM
30
Practice: Diamond Academy
Bob Meyer Field
9:00AM-12:00PM


Practice: 8U - Anderson
Field 2
9:30AM-12:30PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
10:00AM-1:00PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
6:00-8:00 PM


Renegades: 9U - Heim @ Opponent
away
9:00AM

Opponent @ Reds
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
9:00AM

Renegades: Opponent @ 13U - Coursen
Bob Meyer Field
2:00PM

Renegades: Opponent @ 12U - O'Brien
Field 3
2:00PM

x-Other: SHAWNEE @ BUDDY BALL
Field 1
9:00PM






May, 2017

SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday

1
Practice: 12U - Welsh
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Cages 3 & 4 at HC
7:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
7:30-9:00 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM


Opponent @ St. Mary's
Bob Meyer Field
3:30PM

Minors: Kazmierski Ortho (Byrne) @ Mathis Funeral Home (Allen)
Field 2
5:30PM

Minors: McDyer Insurance (Mapps) @ JS Braddock Agency (Brady)
Field 4
5:30PM

Minors: Spotts Hardware (Orphanos) @ SNAP Fitness (Bereznycky)
Field 5
5:30PM

Majors: Medford Microbes (Stoughton) @ Eagle Auto Body (Ryan)
Field 1
5:30PM

Majors: Merritt's Service Station (McCrum) @ My Electrician (CBS)
Field 6
5:30PM

Babe Ruth: Medford (Stoughton) @ Mt Laurel 3
Laurel Acres - Babe Ruth
7:00PM
2
Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: Elite
Field 6
5:30-8:00 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: 11U - Batt
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Cages 1 & 2 at HC
6:30-7:30 PM


Practice: 13U - Coursen
Bob Meyer Field
7:00-9:00 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
7:30-9:00 PM


Practice: 9U - Francisco
Field 2
7:30-9:00 PM


Machine Pitch: Dent (Medford Lakes) @ Liberty Mutual (Salvi)
Field 4
5:30PM

Machine Pitch: Haussman (Medford Lakes) @ Just Children Childcare (York)
Field 5
5:30PM

Renegades: Opponent @ 11U - Gosewisch
Field 3
7:30PM

Renegades: Opponent @ 10U - Dobis
Field 1
7:30PM
3
Practice: Merritt's Service Station (McCrum)
Cranberry Pines
5:30-6:30 PM


Practice: NJ Pride
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: Eagle Auto Body (Ryan)
Cranberry Pines
6:35-7:35 PM


Practice: Medford Microbes (Stoughton)
Kirby's Mill
6:35-7:35 PM


Practice: My Electrician (CBS)
Chairville
6:35-7:35 PM


Practice: Medford (Stoughton)
Bob Meyer Field
7:30-9:00 PM


Opponent @ St. Mary's
Bob Meyer Field
3:30PM

11U/12U AAA: Gosewisch AAA @ Welsh AAA
Field 1
6:00PM

11U/12U AAA: Batt AAA @ O'brien AAA
Field 3
6:00PM

9U/10U AAA: Francisco AAA @ Dobis AAA
Field 6
6:00PM

9U/10U AAA: Montgomery AAA @ Heim AAA
Field 2
6:00PM

11U/12U AAA: Gosewisch AAA @ Welsh AAA
Field 1
7:30PM

11U/12U AAA: Batt AAA @ O'brien AAA
Field 3
7:30PM

9U/10U AAA: Montgomery AAA @ Heim AAA
Field 2
7:30PM
4
Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: 13U - Coursen
Bob Meyer Field
6:00-8:00 PM


Practice: 12U - Welsh
Field 3
7:30-9:00 PM


Machine Pitch: Davis Physical Therapy (Francisco) @ Great Clips (Liberi)
Field 5
5:30PM

Machine Pitch: Murphy's Fresh Markets (Feeley) @ Fiorelli (Medford Lakes)
Upper Hopkins
5:30PM

Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
6:00PM

TBall: Dick's Sporting Goods (Levin) @ JS Braddock Agency (Fazio)
Field 6-C
6:00PM

TBall: Dick's Sporting Goods (Lockhart) @ Alenco Fence (Czyzyk)
Field 6-B
6:00PM

TBall: Just Children Childcare (Panto) @ AmeriKick (Goulburn)
Field 6-A
6:00PM
5
Practice: 11U - Batt
Field 1
5:00-7:00 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
7:30-9:00 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM


Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
6:00PM

TBall: The Malvern School (Ralis) @ Murphy's Fresh Markets (Tucci)
Field 6-B
6:00PM

TBall: Cardinals (Rodio) @ Spotts Hardware (Bonelli)
Field 6-A
6:00PM

Babe Ruth: Mt Laurel 1 @ Medford (Stoughton)
Laurel Acres - Babe Ruth
7:00PM

Renegades: Opponent @ 13U - Coursen
away
7:00PM

Renegades: Opponent @ 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
7:00PM

Majors: Merritt's Service Station (McCrum) @ Medford Microbes (Stoughton)
Field 1
7:15PM
6
Practice: 9U - Francisco
Field 2
1:00-3:00 PM


Practice: 8U - Anderson
Field 2
4:00-6:00 PM


Renegade Rumble
8:00AM-8:00PM


Opponent @ Place Holder
Field 4
8:30AM

Machine Pitch: Murphy's Fresh Markets (Feeley) @ Great Clips (Liberi)
Field 5
9:00AM

Machine Pitch: Davis Physical Therapy (Francisco) @ Liberty Mutual (Salvi)
Field 3
9:00AM

Machine Pitch: Dent (Medford Lakes) @ Just Children Childcare (York)
Field 2
9:00AM

Machine Pitch: Haussman (Medford Lakes) @ Fiorelli (Medford Lakes)
Field 1
9:00AM

Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
10:00AM

TBall: AmeriKick (Goulburn) @ The Malvern School (Ralis)
Field 6-B
10:00AM

TBall: Alenco Fence (Czyzyk) @ Just Children Childcare (Panto)
Field 6-A
10:00AM

TBall: JS Braddock Agency (Fazio) @ Dick's Sporting Goods (Lockhart)
Field 6-C
10:00AM

Minors: Mathis Funeral Home (Allen) @ JS Braddock Agency (Brady)
Field 5
11:00AM

Minors: McDyer Insurance (Mapps) @ Spotts Hardware (Orphanos)
Field 1
11:00AM

Minors: Kazmierski Ortho (Byrne) @ SNAP Fitness (Bereznycky)
Field 2
11:00AM

Renegades: Opponent @ 13U - Coursen
away
11:00AM

Majors: My Electrician (CBS) @ Eagle Auto Body (Ryan)
Field 3
11:00AM

TBall: Spotts Hardware (Bonelli) @ Dick's Sporting Goods (Levin)
Field 6-B
11:30AM

TBall: Murphy's Fresh Markets (Tucci) @ Cardinals (Rodio)
Field 6-A
11:30AM

Babe Ruth: Moorestown 1 @ Medford (Stoughton)
Bob Meyer Field
12:00PM

Renegades: Opponent @ 11U - Batt
Field 3
1:00PM

Renegades: Opponent @ 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
1:00PM

Renegades: Opponent @ 9U - Heim
Field 1
5:30PM
7
Practice: Diamond Academy
Bob Meyer Field
9:00AM-12:00PM


Practice: 8U - Anderson
Field 1
9:30AM-12:30PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
10:00AM-1:00PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
6:00-8:00 PM


RENEGADE RUMBLE (Softball Field 4)
8:00AM-8:00PM


Opponent @ Reds
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
9:00AM

Renegades: Opponent @ 10U - Dobis
Field 2
9:00AM

Renegades: Opponent @ 10U - Dobis
Field 2
12:30PM

Renegades: 9U - Heim @ Opponent
away
5:00PM
8
Practice: 12U - Welsh
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Cages 3 & 4 at HC
7:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
7:30-9:00 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM


x-Other: LENAPE @ SHAWNEE
Bob Meyer Field
3:00PM

Minors: Kazmierski Ortho (Byrne) @ McDyer Insurance (Mapps)
Field 4
5:30PM

Minors: JS Braddock Agency (Brady) @ Spotts Hardware (Orphanos)
Field 2
5:30PM

Minors: SNAP Fitness (Bereznycky) @ Mathis Funeral Home (Allen)
Field 5
5:30PM

Majors: Medford Microbes (Stoughton) @ My Electrician (CBS)
Field 6
5:30PM

Majors: Eagle Auto Body (Ryan) @ Merritt's Service Station (McCrum)
Field 1
5:30PM

Babe Ruth: Mt Laurel 1 @ Medford (Stoughton)
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
7:00PM
9
Practice: Elite
Field 6
5:30-8:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: 11U - Batt
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 8U - Anderson
Cages 3 & 4 at HC
6:00-7:00 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Cages 1 & 2 at HC
6:30-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
7:30-9:00 PM


Practice: 9U - Francisco
Field 2
7:30-9:00 PM


Machine Pitch: Dent (Medford Lakes) @ Davis Physical Therapy (Francisco)
Field 4
5:30PM

Machine Pitch: Fiorelli (Medford Lakes) @ Liberty Mutual (Salvi)
Field 5
5:30PM

Renegades: Opponent @ 13U - Coursen
Bob Meyer Field
7:00PM
10
Practice: Merritt's Service Station (McCrum)
Cranberry Pines
5:30-6:30 PM


Practice: NJ Pride
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: Diamond Academy
Bob Meyer Field
6:00-8:00 PM


Practice: Eagle Auto Body (Ryan)
Cranberry Pines
6:35-7:35 PM


Practice: My Electrician (CBS)
Chairville
6:35-7:35 PM


Practice: Medford Microbes (Stoughton)
Kirby's Mill
6:35-7:35 PM


Opponent @ St. Mary's
Bob Meyer Field
3:30PM

11U/12U AAA: O'brien AAA @ Welsh AAA
Field 1
6:00PM

11U/12U AAA: Gosewisch AAA @ Batt AAA
Field 3
6:00PM

9U/10U AAA: Dobis AAA @ Heim AAA
Field 2
6:00PM

9U/10U AAA: Montgomery AAA @ Francisco AAA
Field 6
6:00PM

11U/12U AAA: O'brien AAA @ Welsh AAA
Field 1
7:30PM

11U/12U AAA: Gosewisch AAA @ Batt AAA
Field 3
7:30PM

9U/10U AAA: Dobis AAA @ Heim AAA
Field 2
7:30PM
11
Practice: 8U - Anderson
Field 4
5:30-8:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: 12U - Welsh
Field 3
7:30-9:00 PM


Practice: Medford (Stoughton)
Field 1
7:30-9:00 PM


Machine Pitch: Just Children Childcare (York) @ Great Clips (Liberi)
Field 5
5:30PM

Machine Pitch: Haussman (Medford Lakes) @ Murphy's Fresh Markets (Feeley)
Upper Hopkins
5:30PM

Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
6:00PM

TBall: The Malvern School (Ralis) @ Alenco Fence (Czyzyk)
Field 6-C
6:00PM

TBall: Cardinals (Rodio) @ AmeriKick (Goulburn)
Field 6-B
6:00PM

TBall: Murphy's Fresh Markets (Tucci) @ Spotts Hardware (Bonelli)
Field 6-A
6:00PM

Renegades: Opponent @ 13U - Coursen
Bob Meyer Field
7:00PM
12
Practice: 11U - Batt
Field 1
5:00-7:00 PM


Practice: Elite 60/90
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
7:30-9:00 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM


Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
6:00PM

TBall: Dick's Sporting Goods (Lockhart) @ Dick's Sporting Goods (Levin)
Field 6-B
6:00PM

TBall: Just Children Childcare (Panto) @ JS Braddock Agency (Fazio)
Field 6-A
6:00PM

Majors: My Electrician (CBS) @ Merritt's Service Station (McCrum)
Field 1
7:15PM

Renegades: Opponent @ 14U - Cahill
Bob Meyer Field
7:30PM
13
Practice: 9U - Francisco
Field 2
1:00-3:00 PM


Machine Pitch: Great Clips (Liberi) @ Haussman (Medford Lakes)
Field 1
9:00AM

Machine Pitch: Liberty Mutual (Salvi) @ Just Children Childcare (York)
Field 2
9:00AM

Machine Pitch: Davis Physical Therapy (Francisco) @ Fiorelli (Medford Lakes)
Field 4
9:00AM

Machine Pitch: Murphy's Fresh Markets (Feeley) @ Dent (Medford Lakes)
Field 5
9:00AM

Babe Ruth: Medford (Stoughton) @ Moorestown 2
Moorestown
10:00AM

Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
10:00AM

TBall: JS Braddock Agency (Fazio) @ The Malvern School (Ralis)
Field 6-C
10:00AM

TBall: Dick's Sporting Goods (Levin) @ Just Children Childcare (Panto)
Field 6-B
10:00AM

TBall: Spotts Hardware (Bonelli) @ Dick's Sporting Goods (Lockhart)
Field 6-A
10:00AM

Renegades: Opponent @ 13U - Coursen
away
10:00AM

Minors: SNAP Fitness (Bereznycky) @ McDyer Insurance (Mapps)
Field 5
11:00AM

Minors: JS Braddock Agency (Brady) @ Kazmierski Ortho (Byrne)
Field 2
11:00AM

Minors: Mathis Funeral Home (Allen) @ Spotts Hardware (Orphanos)
Field 4
11:00AM

Majors: Eagle Auto Body (Ryan) @ Medford Microbes (Stoughton)
Field 3
11:00AM

TBall: AmeriKick (Goulburn) @ Murphy's Fresh Markets (Tucci)
Field 6-B
11:30AM

TBall: Alenco Fence (Czyzyk) @ Cardinals (Rodio)
Field 6-A
11:30AM

Renegades: Opponent @ 11U - Batt
Field 1
12:00PM

Renegades: Opponent @ 12U - Welsh
Field 1
2:00PM

Renegades: Opponent @ 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
2:00PM

Renegades: Opponent @ 12U - O'Brien
Field 3
2:00PM

Renegades: Opponent @ 12U - Welsh
Field 1
4:00PM

Renegades: Opponent @ 10U - Montgomery
Field 2
4:00PM

Renegades: Opponent @ 12U - O'Brien
Field 3
4:30PM

Renegades: Opponent @ 11U - Gosewisch
Field 1
7:00PM

Renegades: Opponent @ 12U - O'Brien
Field 3
7:00PM
14
Practice: Diamond Academy
Bob Meyer Field
9:00AM-12:00PM


Practice: 8U - Anderson
Field 1
9:30AM-12:30PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
10:00AM-1:00PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
6:00-8:00 PM

15
Practice: 12U - Welsh
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: Elite 60/90
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: 9U - Heim
Cages 3 & 4 at HC
7:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
7:30-9:00 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM


Practice: Medford (Stoughton)
Bob Meyer Field
7:30-9:00 PM


Minors: Kazmierski Ortho (Byrne) @ Spotts Hardware (Orphanos)
Field 2
5:30PM

Minors: JS Braddock Agency (Brady) @ SNAP Fitness (Bereznycky)
Field 4
5:30PM

Minors: Mathis Funeral Home (Allen) @ McDyer Insurance (Mapps)
Field 5
5:30PM

Majors: Eagle Auto Body (Ryan) @ My Electrician (CBS)
Field 1
5:30PM

Majors: Medford Microbes (Stoughton) @ Merritt's Service Station (McCrum)
Field 6
5:30PM

Renegades: Opponent @ 12U - O'Brien
Field 3
7:30PM
16
Practice: Elite
Field 6
5:30-8:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Batt
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Cages 1 & 2 at HC
6:30-7:30 PM


Practice: 13U - Coursen
Bob Meyer Field
7:00-9:00 PM


Practice: 9U - Francisco
Field 2
7:30-9:00 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
7:30-9:00 PM


Opponent @ St. Mary's
Bob Meyer Field
3:30PM

Machine Pitch: Liberty Mutual (Salvi) @ Murphy's Fresh Markets (Feeley)
Field 4
5:30PM

Machine Pitch: Just Children Childcare (York) @ Davis Physical Therapy (Francisco)
Field 5
5:30PM

Renegades: Opponent @ 11U - Gosewisch
Field 3
7:30PM
17
Practice: Merritt's Service Station (McCrum)
Cranberry Pines
5:30-6:30 PM


Practice: NJ Pride
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: Eagle Auto Body (Ryan)
Cranberry Pines
6:35-7:35 PM


Practice: Medford Microbes (Stoughton)
Kirby's Mill
6:35-7:35 PM


Practice: My Electrician (CBS)
Chairville
6:35-7:35 PM


11U/12U AAA: Batt AAA @ O'brien AAA
Field 1
6:00PM

11U/12U AAA: Welsh AAA @ Gosewisch AAA
Field 3
6:00PM

9U/10U AAA: Francisco AAA @ Dobis AAA
Field 2
6:00PM

9U/10U AAA: Montgomery AAA @ Heim AAA
Field 6
6:00PM

Babe Ruth: Medford (Stoughton) @ Moorestown 1
Moorestown
7:00PM

11U/12U AAA: Welsh AAA @ Gosewisch AAA
Field 3
7:30PM

11U/12U AAA: Batt AAA @ O'brien AAA
Field 1
7:30PM

9U/10U AAA: Francisco AAA @ Dobis AAA
Field 2
7:30PM
18
Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: 12U - Welsh
Field 3
7:30-9:00 PM


Machine Pitch: Haussman (Medford Lakes) @ Dent (Medford Lakes)
Upper Hopkins
5:30PM

Machine Pitch: Great Clips (Liberi) @ Fiorelli (Medford Lakes)
Field 5
5:30PM

Renegades: 9U - Heim @ Opponent
away
5:45PM

Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
6:00PM

TBall: Murphy's Fresh Markets (Tucci) @ Alenco Fence (Czyzyk)
Field 6-C
6:00PM

TBall: AmeriKick (Goulburn) @ Spotts Hardware (Bonelli)
Field 6-B
6:00PM

TBall: Just Children Childcare (Panto) @ Dick's Sporting Goods (Lockhart)
Field 6-A
6:00PM

Renegades: Opponent @ 13U - Coursen
Bob Meyer Field
7:00PM
19
Practice: 11U - Batt
Field 1
5:00-7:00 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
7:30-9:00 PM


Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
6:00PM

TBall: The Malvern School (Ralis) @ Dick's Sporting Goods (Levin)
Field 6-B
6:00PM

TBall: Cardinals (Rodio) @ JS Braddock Agency (Fazio)
Field 6-A
6:00PM

Majors: My Electrician (CBS) @ Medford Microbes (Stoughton)
Field 1
7:15PM
20
Practice: 9U - Francisco
Field 2
2:00-4:00 PM


Machine Pitch: Fiorelli (Medford Lakes) @ Dent (Medford Lakes)
Field 1
9:00AM

Machine Pitch: Davis Physical Therapy (Francisco) @ Haussman (Medford Lakes)
Field 2
9:00AM

Machine Pitch: Murphy's Fresh Markets (Feeley) @ Just Children Childcare (York)
Field 4
9:00AM

Machine Pitch: Great Clips (Liberi) @ Liberty Mutual (Salvi)
Field 5
9:00AM

Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
10:00AM

TBall: Alenco Fence (Czyzyk) @ AmeriKick (Goulburn)
Field 6-B
10:00AM

TBall: Spotts Hardware (Bonelli) @ Just Children Childcare (Panto)
Field 6-C
10:00AM

TBall: JS Braddock Agency (Fazio) @ Murphy's Fresh Markets (Tucci)
Field 6-A
10:00AM

Minors: JS Braddock Agency (Brady) @ McDyer Insurance (Mapps)
Field 5
11:00AM

Minors: Mathis Funeral Home (Allen) @ Kazmierski Ortho (Byrne)
Field 4
11:00AM

Minors: SNAP Fitness (Bereznycky) @ Spotts Hardware (Orphanos)
Field 2
11:00AM

Majors: Merritt's Service Station (McCrum) @ Eagle Auto Body (Ryan)
Field 3
11:00AM

TBall: Dick's Sporting Goods (Levin) @ Cardinals (Rodio)
Field 6-B
11:30AM

TBall: Dick's Sporting Goods (Lockhart) @ The Malvern School (Ralis)
Field 6-A
11:30AM

Babe Ruth: Medford (Stoughton) @ Mt Laurel 2
Laurel Acres - Babe Ruth
12:00PM

Renegades: Opponent @ 13U - Coursen
away
1:00PM

Renegades: Opponent @ 9U - Heim
Field 1
4:00PM
21
Practice: Diamond Academy
Bob Meyer Field
9:00AM-12:00PM


Practice: 8U - Anderson
Field 1
9:30AM-12:30PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
10:00AM-1:00PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
6:00-8:00 PM


Renegades: Opponent @ 10U - Dobis
Field 2
9:00AM

Renegades: Opponent @ 10U - Dobis
Field 2
11:30AM

Renegades: Opponent @ 11U - Gosewisch
Field 3
4:00PM
22
Practice: 12U - Welsh
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Cages 3 & 4 at HC
7:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
7:30-9:00 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM


Minors: JS Braddock Agency (Brady) @ Mathis Funeral Home (Allen)
Field 4
5:30PM

Minors: SNAP Fitness (Bereznycky) @ Kazmierski Ortho (Byrne)
Field 5
5:30PM

Minors: Spotts Hardware (Orphanos) @ McDyer Insurance (Mapps)
Field 2
5:30PM

Majors: Medford Microbes (Stoughton) @ Eagle Auto Body (Ryan)
Field 1
5:30PM

Majors: Merritt's Service Station (McCrum) @ My Electrician (CBS)
Field 6
5:30PM

Babe Ruth: Mt Laurel 3 @ Medford (Stoughton)
Bob Meyer Field
7:00PM
23
Practice: Elite
Field 6
5:30-8:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: 8U - Anderson
Cages 3 & 4 at HC
6:00-7:00 PM


Practice: 11U - Batt
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Cages 1 & 2 at HC
6:30-7:30 PM


Practice: 13U - Coursen
Bob Meyer Field
7:00-9:00 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
7:30-9:00 PM


Practice: 9U - Francisco
Field 2
7:30-9:00 PM


Machine Pitch: Davis Physical Therapy (Francisco) @ Murphy's Fresh Markets (Feeley)
Field 4
5:30PM

Machine Pitch: Just Children Childcare (York) @ Fiorelli (Medford Lakes)
Field 5
5:30PM

Renegades: Opponent @ 11U - Gosewisch
Field 3
7:30PM
24
Practice: Merritt's Service Station (McCrum)
Cranberry Pines
5:30-6:30 PM


Practice: NJ Pride
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: Diamond Academy
Bob Meyer Field
6:00-8:00 PM


Practice: My Electrician (CBS)
Chairville
6:35-7:35 PM


Practice: Eagle Auto Body (Ryan)
Cranberry Pines
6:35-7:35 PM


Practice: Medford Microbes (Stoughton)
Kirby's Mill
6:35-7:35 PM


Opponent @ St. Mary's
Bob Meyer Field
3:30PM

11U/12U AAA: Welsh AAA @ O'brien AAA
Field 3
6:00PM

11U/12U AAA: Batt AAA @ Gosewisch AAA
Field 1
6:00PM

9U/10U AAA: Montgomery AAA @ Francisco AAA
Field 2
6:00PM

9U/10U AAA: Dobis AAA @ Heim AAA
Field 6
6:00PM

11U/12U AAA: Welsh AAA @ O'brien AAA
Field 3
7:30PM

11U/12U AAA: Batt AAA @ Gosewisch AAA
Field 1
7:30PM

9U/10U AAA: Montgomery AAA @ Francisco AAA
Field 2
7:30PM
25
Practice: 8U - Anderson
Field 4
5:30-8:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: 13U - Coursen
Bob Meyer Field
6:00-8:00 PM


Practice: 12U - Welsh
Field 3
7:30-9:00 PM


Machine Pitch: Haussman (Medford Lakes) @ Liberty Mutual (Salvi)
Field 5
5:30PM

Machine Pitch: Dent (Medford Lakes) @ Great Clips (Liberi)
Upper Hopkins
5:30PM

Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
6:00PM

TBall: Dick's Sporting Goods (Levin) @ Murphy's Fresh Markets (Tucci)
Field 6-C
6:00PM

TBall: JS Braddock Agency (Fazio) @ AmeriKick (Goulburn)
Field 6-B
6:00PM

TBall: Alenco Fence (Czyzyk) @ Spotts Hardware (Bonelli)
Field 6-A
6:00PM
26
Practice: 11U - Batt
Field 1
5:00-7:00 PM


Practice: Elite 60/90
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
7:30-9:00 PM


Practice: Medford (Stoughton)
Bob Meyer Field
7:30-9:00 PM


Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
6:00PM

TBall: Just Children Childcare (Panto) @ The Malvern School (Ralis)
Field 6-B
6:00PM

TBall: Dick's Sporting Goods (Lockhart) @ Cardinals (Rodio)
Field 6-A
6:00PM

Majors: Merritt's Service Station (McCrum) @ Medford Microbes (Stoughton)
Field 1
7:15PM
27
Practice: 9U - Francisco
Field 2
1:00-3:00 PM


Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
10:00AM

TBall: Cardinals (Rodio) @ Just Children Childcare (Panto)
Field 6-C
10:00AM

TBall: Spotts Hardware (Bonelli) @ The Malvern School (Ralis)
Field 6-B
10:00AM

TBall: Alenco Fence (Czyzyk) @ JS Braddock Agency (Fazio)
Field 6-A
10:00AM

Majors: My Electrician (CBS) @ Eagle Auto Body (Ryan)
Field 3
11:00AM

TBall: Murphy's Fresh Markets (Tucci) @ Dick's Sporting Goods (Lockhart)
Field 6-A
11:30AM

TBall: AmeriKick (Goulburn) @ Dick's Sporting Goods (Levin)
Field 6-B
11:30AM
28
Practice: Diamond Academy
Bob Meyer Field
9:00AM-12:00PM


Practice: 8U - Anderson
Field 1
9:30AM-12:30PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
10:00AM-1:00PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
6:00-8:00 PM

29
Practice: Elite 60/90
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: 12U - Welsh
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Cages 3 & 4 at HC
7:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
7:30-9:00 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM

30
Practice: Elite
Field 6
5:30-8:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: 11U - Batt
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Cages 1 & 2 at HC
6:30-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
7:30-9:00 PM


Practice: 9U - Francisco
Field 2
7:30-9:00 PM


Renegades: Opponent @ 13U - Coursen
Bob Meyer Field
7:00PM
31
Practice: Merritt's Service Station (McCrum)
Cranberry Pines
5:30-6:30 PM


Practice: NJ Pride
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: Diamond Academy
Bob Meyer Field
6:00-8:00 PM


Practice: Medford Microbes (Stoughton)
Kirby's Mill
6:35-7:35 PM


Practice: My Electrician (CBS)
Chairville
6:35-7:35 PM


Practice: Eagle Auto Body (Ryan)
Cranberry Pines
6:35-7:35 PM


Renegades: Opponent @ 12U - O'Brien
Field 3
7:00PM



June, 2017

SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday




1
Practice: 8U - Anderson
Field 4
5:30-8:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 13U - Coursen
Bob Meyer Field
6:00-8:00 PM


Practice: 12U - Welsh
Field 3
7:30-9:00 PM


Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
6:00PM

TBall: JS Braddock Agency (Fazio) @ Spotts Hardware (Bonelli)
Field 6-C
6:00PM

TBall: The Malvern School (Ralis) @ Cardinals (Rodio)
Field 6-B
6:00PM

TBall: Just Children Childcare (Panto) @ Murphy's Fresh Markets (Tucci)
Field 6-A
6:00PM

Renegades: Opponent @ 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
7:00PM
2
Practice: 11U - Batt
Field 1
5:00-7:00 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
7:30-9:00 PM


Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
6:00PM

TBall: Dick's Sporting Goods (Lockhart) @ AmeriKick (Goulburn)
Field 6-B
6:00PM

TBall: Dick's Sporting Goods (Levin) @ Alenco Fence (Czyzyk)
Field 6-A
6:00PM

Renegades: Opponent @ 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
7:30PM
3
Practice: 9U - Francisco
Field 2
1:00-3:00 PM


Renegades: Opponent @ 12U - Welsh
Field 3
10:00AM

Opponent @ TBall Game Holder
Field 6
10:00AM

TBall: JS Braddock Agency (Fazio) @ Dick's Sporting Goods (Levin)
Field 6-C
10:00AM

TBall: Alenco Fence (Czyzyk) @ Dick's Sporting Goods (Lockhart)
Field 6-B
10:00AM

TBall: AmeriKick (Goulburn) @ Just Children Childcare (Panto)
Field 6-A
10:00AM

Renegades: Opponent @ 13U - Coursen
away
11:15AM

TBall: Murphy's Fresh Markets (Tucci) @ The Malvern School (Ralis)
Field 6-B
11:30AM

TBall: Spotts Hardware (Bonelli) @ Cardinals (Rodio)
Field 6-A
11:30AM

Renegades: Opponent @ 12U - Welsh
Field 3
12:00PM

Renegades: Opponent @ 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
1:00PM
4
Practice: 8U - Anderson
Field 1
9:30AM-12:30PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
10:00AM-1:00PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
6:00-8:00 PM

5
Practice: 12U - Welsh
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Cages 3 & 4 at HC
7:00-7:30 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM


Renegades: Opponent @ 9U - Heim
Field 1
7:30PM

Renegades: Opponent @ 12U - O'Brien
Field 3
7:30PM
6
Practice: Elite
Field 6
5:30-8:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: Elite 60/90
Bob Meyer Field
5:30-7:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: 11U - Batt
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Cages 1 & 2 at HC
6:30-7:30 PM


Practice: 13U - Coursen
Bob Meyer Field
7:00-9:00 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
7:30-9:00 PM


Practice: 9U - Francisco
Field 2
7:30-9:00 PM


Renegades: Opponent @ 11U - Gosewisch
Field 3
7:30PM
7
Practice: Merritt's Service Station (McCrum)
Cranberry Pines
5:30-6:30 PM


Practice: NJ Pride
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: Diamond Academy
Bob Meyer Field
6:00-8:00 PM


Practice: Eagle Auto Body (Ryan)
Cranberry Pines
6:35-7:35 PM


Practice: Medford Microbes (Stoughton)
Kirby's Mill
6:35-7:35 PM


Practice: My Electrician (CBS)
Chairville
6:35-7:35 PM

8
Practice: 8U - Anderson
Field 4
5:30-8:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: 12U - Welsh
Field 3
7:30-9:00 PM


Renegades: Opponent @ 13U - Coursen
away
7:00PM
9
Practice: 11U - Batt
Field 1
5:00-7:00 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
7:30-9:00 PM

10
Practice: 9U - Francisco
Field 2
1:00-3:00 PM


Renegades: Opponent @ 13U - Coursen
Bob Meyer Field
1:00PM
11
Practice: 8U - Martin
Field 4
10:00AM-1:00PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
6:00-8:00 PM


Opponent @ Reds
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
9:00AM

Renegades: Opponent @ 8U - Anderson
Field 1
9:30AM

Renegades: Opponent @ 9U - Heim
Field 1
2:00PM
12
Practice: 12U - Welsh
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Cages 3 & 4 at HC
7:00-7:30 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
7:30-9:00 PM

13
Practice: Elite
Field 6
5:30-8:00 PM


Practice: Elite 60/90
Bob Meyer Field
5:30-7:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: 11U - Batt
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Cages 1 & 2 at HC
6:30-7:30 PM


Practice: 13U - Coursen
Bob Meyer Field
7:00-9:00 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
7:30-9:00 PM


Practice: 9U - Francisco
Field 2
7:30-9:00 PM

14
Practice: NJ Pride
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: Diamond Academy
Bob Meyer Field
6:00-8:00 PM


Practice: Eagle Auto Body (Ryan)
Cranberry Pines
6:35-7:35 PM


Renegades: Opponent @ 9U - Heim
Field 2
6:30PM

Renegades: Opponent @ 12U - Welsh
Field 1
7:00PM
15
Practice: 8U - Anderson
Field 4
5:30-8:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 13U - Coursen
Bob Meyer Field
6:00-8:00 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: 12U - Welsh
Field 3
7:30-9:00 PM

16
Practice: 11U - Batt
Field 1
5:00-7:00 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM


Practice: 12U - O'Brien
Field 3
7:30-9:00 PM

17
Practice: 9U - Francisco
Field 2
1:00-3:00 PM


Medford Killer A
7:00AM-10:00PM


Renegades: Opponent @ 13U - Coursen
away
4:30PM
18
Practice: 8U - Anderson
Field 1
9:30AM-12:30PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
10:00AM-1:00PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
6:00-8:00 PM


Medford Killer A
7:00AM-10:00PM

19
Practice: 12U - Welsh
Field 3
6:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Cages 3 & 4 at HC
7:00-7:30 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
7:30-9:00 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM

20
Practice: Elite
Field 6
5:30-8:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Practice: 14U - Cahill
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-8:00 PM


Practice: 11U - Batt
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Cages 1 & 2 at HC
6:30-7:30 PM


Practice: 13U - Coursen
Bob Meyer Field
7:00-9:00 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Field 3
7:30-9:00 PM


Practice: 9U - Francisco
Field 2
7:30-9:00 PM

21
Practice: NJ Pride
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: Diamond Academy
Bob Meyer Field
6:00-8:00 PM


Renegades: Opponent @ 12U - O'Brien
Field 3
7:00PM
22
Practice: 8U - Anderson
Field 4
5:30-8:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: 9U - Heim
Field 1
6:00-7:30 PM


Practice: 10U - Montgomery
Field 2
6:00-7:30 PM


Opponent @ Place Holder
Field 3
4:00PM

Opponent @ Place Holder
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
4:00PM

Renegades: Opponent @ 13U - Coursen
Bob Meyer Field
7:00PM
23
Practice: 11U - Batt
Field 1
5:00-7:00 PM


Practice: Elite 60/90
Bob Meyer Field
6:00-9:00 PM


Practice: 10U - Dobis
Field 2
7:30-9:00 PM


Opponent @ Place Holder
Field 3
4:00PM

Opponent @ Place Holder
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
4:00PM
24
Practice: 9U - Francisco
Field 2
1:00-3:00 PM


Opponent @ Place Holder
Field 3
9:00AM

Opponent @ Place Holder
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
9:00AM

Renegades: Opponent @ 13U - Coursen
Bob Meyer Field
11:00AM

Opponent @ Place Holder
Field 3
11:30AM

Opponent @ Place Holder
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
12:00PM

Opponent @ Place Holder
Field 3
1:00PM

Opponent @ Place Holder
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
3:00PM

Opponent @ Place Holder
Field 3
3:30PM

Opponent @ Place Holder
Field 3
6:00PM

Opponent @ Place Holder
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00PM
25
Practice: 8U - Anderson
Field 1
9:30AM-12:30PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
10:00AM-1:00PM


Practice: 8U - Martin
Field 4
6:00-8:00 PM


Opponent @ Place Holder
Field 3
9:00AM

Opponent @ Place Holder
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
9:00AM

Opponent @ Place Holder
Field 3
11:30AM

Opponent @ Place Holder
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
12:00PM

Opponent @ Place Holder
Field 3
1:00PM

Renegades: Opponent @ 11U - Gosewisch
Field 1
3:00PM

Opponent @ Place Holder
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
3:00PM

Opponent @ Place Holder
Field 3
3:30PM

Opponent @ Place Holder
Field 3
6:00PM

Opponent @ Place Holder
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00PM
26
Practice: Elite 60/90
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: 9U - Heim
Cages 3 & 4 at HC
7:00-7:30 PM


Renegades: Opponent @ 13U - Coursen
away
6:00PM

Renegades: Opponent @ 9U - Heim
Field 1
7:30PM
27
Practice: Elite
Field 6
5:30-8:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM


Practice: 11U - Gosewisch
Cages 1 & 2 at HC
6:30-7:30 PM

28
Practice: NJ Pride
Babe Ruth (ShopRite of Medford)
6:00-9:00 PM


Practice: Diamond Academy
Bob Meyer Field
6:00-8:00 PM


Renegades: Opponent @ 12U - Welsh
Field 3
7:00PM
29
Practice: 8U - Anderson
Field 4
5:30-8:00 PM


Practice: 10U - Montgomery
Cages 1 & 2 at HC
5:30-6:00 PM

30









© 2017 LeaguePro, Inc. All rights reserved.
This site created by LeaguePro Inc.





Sponsors